Staň se profesionálním doprovodem do společnosti a vydělávej klidně i 150 000 Kč měsíčně.

Česka Republika ID 1420

Shrnutí akce

Co obnaší dělat profesionální doprovod?
Jedna se o službu profi garde na jakoukoliv společnskou
akci nebo dovolenou. Spousta lidí si myslí, že ženy, 
které tyto služby nabízejí, se svými klienty i spí,
ale není to pravda!!! Můžete si stanovit pravidla, 
jaká chcete, vybírat si, s kým půjdete i jak často.

Popis akce

Hledáme velimi atraktivní a dívky /ženy ve věku od 18 do 45 let na doprovody.

Reprezentativní vzhled - nutné mít u nás kvalitní profi fotografie v portfoliu a vyplněné všechny informace.

Cena za doprovody jsou velmi motivační.

Jen u nás 
Maximální diskrétnost!!!


✅ Vaše fotky vidí jen prověřené a velké firmy, filmové společnosti, lidé s vysokou bonnitou které velmi důkladně prověrujeme. Nevidí je kdejaký uživatel internetu ... 
✅ Za registraci platíme my vám www.Promoterky.COM/registrace/
✅ Nafocení profesionálních fotek do portfolia za pouhých 1500 Kč  od naší profesionální fotografky, běžné si agentury účtují 4000 Kč a více tisíc korun. 
Naše fotografka Michaela je moc šikovná ukázka zde: 

https://www.facebook.com/293068551482526/posts/723659195090124/?vh=e&d=n
a
https://www.facebook.com/293068551482526/posts/719893765466667/?d=n
✅ Sami aktivně modelky nabízíme k různým projektům nebo jako tváře značek - vyjednáme Vám nejlepší možné podmínky 
✅ Propagujeme promoterky,hostesky modely/modelky, sportovní instruktory, asistentky atd,  ve více než 400 skupinách na facebooku i mimo něěj na jiných webech,  kde firmy díky našim reklamam mohou spatřit Vaši fotografii a nabidnout Vám přes naši agenturu možnost spoluprace, díky naši rozsáhlé reklamni síti kterou dnes máme vybudovanou. 
✅ Vlastníme svou Eventovou agenturu kde organizujeme různé firemní akce, kulturní akce, společenské akce s mnoho dalšího. 
✅ Zaručena 100% anonymita a diskrétnost v případě společenských doprovodů(Jedna se pouze o společenský profesionální doprovod na různé kulturně společenské akce/ dovolené nebo výlety) 
✅ Možnost si po registraci nastavit tzvn. “fake name” tedy přezdívku - anonymní jmeno  pod kterým Vás klient uvidí - snažíme se dělat maximum pro Vaše soukromí.
Registruj se mezi nás, více jak 2500  dívek a žen na :
www.promoterky.com/registrace/

V případě zájmu o tuto nabídku, je nutné být nejdřív registrovaný u nás v agentuře na https://www.promoterky.com/registrace. Po úspěšné jednorázové registraci k nám do agentury se stačí už pak vždy jen se přihlásit na akci – uveďte e-mail který jste použili při registraci a klikněte na „Potvrdit“. Platí pro tuto akci i další. Pro úspěšné dokončení přihlášení na akci, Vám do emailu vždy přijde email, že jste se na akci přihlásili, v emailu jen klikněte na link a tím je celý proces hotový. Pokud v emailu nepotvrdíte tuto přihlášku, neuvidíme Vás v systému, proto si prosím na to dávejte pozor. Po emailovém potvrzení vás uvidíme přihlášené na této akci. Pokud ještě registraci nemáte, je nejdříve nutné ji pro spolupráci s námi provést na https://www.promoterky.com/registrace.

Možnost dlouhodobější spolupráce. Jedna se, o seriózní a finančně zajištěné klienty.  Neposkytujeme žádné sexuální služby! Jde čistě o společenské garde!

Pokud chcete být jako první informováni o našich nových nabídkách, nezapomeňte nás sledovat na Facebooku www.facebook.com/promoterky/- kde bude vždy uveřejněna nová nabídka.

Fotky a videa z akcí, můžete sledovat na našem instagramu www.instagram.com/Promoterky/

Přihlaste se na akci. V případě, že budete vybráni, budeme Vás sami kontaktovat. Sdělíme vám bližší informace a dohodneme se na osobní schůzce. Pokud se neozveme, bohužel jste vybrán/a nebyl/a, nezoufejte a zkuste další akci. Děkujeme moc za pochopení.

Těšíme se na spolupráci!

Promoterky.COM

Telefon: +420 777 534 000
E-mail: 
nabor@promoterky.com

Web: www.Promoterky.COM

 

Přihlaste se na akci

Následně Vám zašleme email s odkazem, pomocí kterého ještě jednou potvrdíš svůj zájem. Pozor, po každém přihlášení Ti pošleme email, který je třeba potvrdit předtím, než se budeš hlásit na další akci.

loading...