Slečna na společenský doprovod pro klienta na Barbados - nutná dobrá AJ

Barbados ID 1422

Shrnutí akce

Společenský doprovod na dovolenou na Barbados s klientem cizincem.

Popis akce

Jedná se o společneský doprovod na Barbados. Nutné udělat si COVID test před odletem. Test bude naší agenturou proplacen.

Jedná se o malebnou pláž a restort. Na Barbados není nutné překladat test na covid.

Jedná se o rodilého Belgičanas velmi dobrou angličtinou finančně velmi dobře zajištěného 60 let.

Hledá se velimi atraktivní a dívka ve věku od 18 do 35 let  štíhlé postavy na doprovod.

Reprezentativní vzhled - nutné mít u nás kvalitní profi fotografie v portfoliu a vyplněné všechny informace.

Cena za doprovod  je velmi motivační plus dárky které dostanete jsou vaše. 

Klient hradí veškeré náklady spojené s cestou  + kapesné 700 Euro na plavky jako příjemný bonus :)

Nutná komunikativní Angličtina.

Klient Vás vyzvedne zde v ČR svým vozem. Zajístí i odvoz zpět do ČR. Nutné ale moci být dosupná s klientem  po celý termín dovolené. 

V případě zájmu o tuto nabídku, je nutné být nejdřív registrovaný u nás v agentuře na https://www.promoterky.com/registrace. Po úspěšné jednorázové registraci k nám do agentury se stačí už pak vždy jen se přihlásit na akci – uveďte e-mail který jste použili při registraci a klikněte na „Potvrdit“. Platí pro tuto akci i další. Pro úspěšné dokončení přihlášení na akci, Vám do emailu vždy přijde email, že jste se na akci přihlásili, v emailu jen klikněte na link a tím je celý proces hotový. Pokud v emailu nepotvrdíte tuto přihlášku, neuvidíme Vás v systému, proto si prosím na to dávejte pozor. Po emailovém potvrzení vás uvidíme přihlášené na této akci. Pokud ještě registraci nemáte, je nejdříve nutné ji pro spolupráci s námi provést na https://www.promoterky.com/registrace.

Možnost dlouhodobější spolupráce. Jedna se, o seriózního a finančně zajištěného klienta.  Neposkytujeme žádné sexuální služby! Jde čistě o společenské garde!

Pokud chcete být jako první informováni o našich nových nabídkách, nezapomeňte nás sledovat na Facebooku www.facebook.com/promoterky/- kde bude vždy uveřejněna nová nabídka.

Fotky a videa z akcí, můžete sledovat na našem instagramu www.instagram.com/Promoterky/

Přihlaste se na akci. V případě, že budete vybráni, budeme Vás sami kontaktovat. Sdělíme vám bližší informace a dohodneme se na osobní schůzce. Pokud se neozveme, bohužel jste vybrán/a nebyl/a, nezoufejte a zkuste další akci. Děkujeme moc za pochopení.

 

Těšíme se na spolupráci!

Promoterky.COM

Telefon: +420 777 534 000
E-mail: 
nabor@promoterky.com

Web: www.Promoterky.COM

 

Přihlaste se na akci

Následně Vám zašleme email s odkazem, pomocí kterého ještě jednou potvrdíš svůj zájem. Pozor, po každém přihlášení Ti pošleme email, který je třeba potvrdit předtím, než se budeš hlásit na další akci.

loading...