Slečna na společenský doprovod pro klienta do Londýna do UK - nutná komunikativní AJ

Londýn ID 1412

Shrnutí akce

Společenský doprovod kleitnovi so Londýna do luxusní čtvrti kde má svůj dům. 

Popis akce

Jedná se o společneský doprovod do Londýna do UK. Z důvodu covidu je nutné kvúli karantěné být na míště až do 11.10.2020

Prvních 14 dní budete muset být pouze u klienta ve velkém domě, má tam ale veškéré vyžití, bazén, vyřivky, sauny, masáže, mini-kino sál, fitness, tenisový kurt atd.  

Po dnech karanteny volný pohyb, tedy nákupy a další kulturní vyžití a doprovod klienta na akce. 

Jedná se o rodilého Angličana finančně velmi dobře zajištěného ve věku 55 let.

Rád se naučí nějaké české věty a ochutná knedlíky :) 

Hledá se velimi atraktivní a dívka ve věku od 18 do 38 let  štíhlé postavy na doprovod.

Reprezentativní vzhled - nutné mít u nás kvalitní profi fotografie v portfoliu a vyplněné všechny informace.

Cena za doprovod velmi motivační plus dárky které dostanete jsou vaše. 

Nutná komunikativní Angličtina.

Klient Vás vyzvedne zde v ČR svým vozem. Zajístí i odvoz zpět do ČR. Nutné ale moci být dosupná s klientem  od 21.9 až do 11.10.2020 předběžný návrat do ČR. 

V případě zájmu o tuto nabídku, je nutné být nejdřív registrovaný u nás v agentuře na https://www.promoterky.com/registrace. Po úspěšné jednorázové registraci k nám do agentury se stačí už pak vždy jen se přihlásit na akci – uveďte e-mail který jste použili při registraci a klikněte na „Potvrdit“. Platí pro tuto akci i další. Pro úspěšné dokončení přihlášení na akci, Vám do emailu vždy přijde email, že jste se na akci přihlásili, v emailu jen klikněte na link a tím je celý proces hotový. Pokud v emailu nepotvrdíte tuto přihlášku, neuvidíme Vás v systému, proto si prosím na to dávejte pozor. Po emailovém potvrzení vás uvidíme přihlášené na této akci. Pokud ještě registraci nemáte, je nejdříve nutné ji pro spolupráci s námi provést na https://www.promoterky.com/registrace.

Možnost dlouhodobější spolupráce. Jedna se, o seriózního a finančně zajištěného klienta.  Neposkytujeme žádné sexuální služby! Jde čistě o společenské garde!

Pokud chcete být jako první informováni o našich nových nabídkách, nezapomeňte nás sledovat na Facebooku www.facebook.com/promoterky/- kde bude vždy uveřejněna nová nabídka.

Fotky a videa z akcí, můžete sledovat na našem instagramu www.instagram.com/Promoterky/

Přihlaste se na akci. V případě, že budete vybráni, budeme Vás sami kontaktovat. Sdělíme vám bližší informace a dohodneme se na osobní schůzce. Pokud se neozveme, bohužel jste vybrán/a nebyl/a, nezoufejte a zkuste další akci. Děkujeme moc za pochopení.

 

Těšíme se na spolupráci!

Promoterky.COM

Telefon: +420 777 534 000
E-mail: nabor@promoterky.com

Webwww.Promoterky.COM

 

Přihlaste se na akci

Následně Vám zašleme email s odkazem, pomocí kterého ještě jednou potvrdíš svůj zájem. Pozor, po každém přihlášení Ti pošleme email, který je třeba potvrdit předtím, než se budeš hlásit na další akci.

loading...