Slečna na společenský doprovod na výlet na Moravu a do okolí - nutná komunikativní aj nebo nj

Brno a okolí ID 1376

Shrnutí akce

Společenský doprovod na víkend. 

Popis akce

Jedná se o společneský doprovod na aktivní víkend po Moravě.

Klient je cizinec který bude trávit čas v Praze.

Hledá se velimi atraktivní a dívka ve věku od 18 do 37 let na doprovod na Moravu, nutná dobrá komunikativní angličtina nebo němčina. 

Cena za doprovod je 4500 Kč za víkend . V případě spokojenosti klienta není problém cenu navýšit. 

V případě zájmu o tuto nabídku, prosím klikněte, přihlaste se na akci - uveďte e-mail který jste použili při registraci a klikněte na „Potvrdit“. Pro úspěšné dokončení Vám do emailu přijde email, že jste se na akci přihlásili, v emailu jen klikněte na link a tím je celý proces hotový. Pokud v emailu nepotvrdíte tuto přihlášku, neuvidíme Vás v systému, proto si prosím na to dávejte pozor. Po emailovém potvrzení vás uvidíme přihlášené na této akci. Pokud ještě registraci nemáte, je nejdříve nutné ji pro spolupráci s námi provést.

Možnost dlouhodobější spolupráce. Jedna se, o seriózního a finančně zajištěného klienta.  Neposkytujeme žádné sexuální služby! Jde čistě o společenské garde!

Pokud chcete být jako první informováni o našich nových nabídkách, nezapomeňte nás sledovat na Facebooku www.facebook.com/promoterky/- kde bude vždy uveřejněna nová nabídka.

Fotky a videa z akcí, můžete sledovat na našem instagramu www.instagram.com/Promoterky/

Přihlaste se na akci. V případě, že budete vybráni, budeme Vás sami kontaktovat. Sdělíme vám bližší informace a dohodneme se na osobní schůzce. Pokud se neozveme, bohužel jste vybrán/a nebyl/a, nezoufejte a zkuste další akci. Děkujeme moc za pochopení.

 

Těšíme se na spolupráci!

Promoterky.COM

Telefon: +420 777 534 000
E-mail: nabor@promoterky.com

Webwww.Promoterky.COM

 

Přihlaste se na akci

Následně Vám zašleme email s odkazem, pomocí kterého ještě jednou potvrdíš svůj zájem. Pozor, po každém přihlášení Ti pošleme email, který je třeba potvrdit předtím, než se budeš hlásit na další akci.

loading...