Slečna na společenský doprovod na dovolenou - Řecko

Řecko ID 1319

Shrnutí akce

Pro našeho dlouhodbého klienta hledáme  (cizince - 39 let) hledáme slečnu jako doprovod na dovolenou. Věk 25 - 35 let, štíhlé sportovní postavy. 

Popis akce

Požadavky:
Dobrá komunikativní angličtina.
Zájem o cestovaní 
Profesionální vystupování a jednání.


Možnost dlouhodobější spolupráce. Jedna se, o seriózního a finančně zajištěného klienta.  Neposkytujeme žádné sexuální služby! Jde čistě o společenské garde na dovolenou.


Odměna za doprovod 2 000 Euro za celou dovolenou.
Veškeré náklady na dovolenou a letenky a hradí klient.

V případě zájmu o tuto nabídku, prosím klikněte, přihlaste se na akci - uveďte e-mail který jste použili při registraci a klikněte na „Potvrdit“. Pro úspěšné dokončení Vám do emailu přijde email, že jste se na akci přihlásili, v emailu jen klikněte na link a tím je celý proces hotový. Pokud v emailu nepotvrdíte tuto přihlášku, neuvidíme Vás v systému, proto si prosím na to dávejte pozor. Po emailovém potvrzení vás uvidíme přihlášené na této akci. Pokud ještě registraci nemáte, je nejdříve nutné ji pro spolupráci s námi provést.

 

Těšíme se na spolupráci!

Promoterky.COM

Telefon: +420 777 534 000
E-mail:
nabor@promoterky.com
Web: www.Promoterky.COM
E-mail pro firmy na poptávku našich spolupracovníků na eventy: info@promoterky.com

Pokud chcete být jako první informováni o našich nových nabídkách, nezapomeňte nás sledovat na Facebooku www.facebook.com/promoterky/ - kde bude vždy uveřejněna nová nabídka.

Fotky a videa z akcí, můžete sledovat na našem instagramu www.instagram.com/Promoterky/

Přihlaste se na akci. V případě, že budete vybráni, budeme Vás sami kontaktovat. Sdělíme vám bližší informace a dohodneme se na osobní schůzce. Pokud se neozveme, bohužel jste vybrán/a nebyl/a, nezoufejte a zkuste další akci. Děkujeme moc za pochopení.

Přihlaste se na akci

Následně Vám zašleme email s odkazem, pomocí kterého ještě jednou potvrdíš svůj zájem. Pozor, po každém přihlášení Ti pošleme email, který je třeba potvrdit předtím, než se budeš hlásit na další akci.

loading...