Modelky - tvář známe sportovní značky pro České a Slovenské zastoupení na jarní kolekci.

Praha ID 1426

Shrnutí akce

Hledáme 2 modelky na focení produktů nové  značky produktů v Praze  a Bratislavě. (není nunté aby jsi byla místní,  nutná ochotná doject na focení nebo natáčení do Prahy nebo Bratislavy). Štíhlejší  postava menší nebo vyšši ,velim atraktivní vzhled nutný.

1x bruneta delší vlasy 

nebo tmavovlasá středně dlouhé vlasy nebo zrzka dlouhé vlnité vlasy.

1 x blond krátký střih a tetovaní 

Po dobu smlouvy se stanete obě tvaří této značky,  Vaše fotky budou vidět všude. 

 

Popis akce

Požadavky:

  • ženy ve věku 19 - 35 let
  • štíhlá postava 
  • sexy look a vyzývavost.

Reprezentativní vzhled - nutné mít u nás kvalitní profi fotografie v portfoliu a vyplněné všechny informace.

Exkulizivní smlouva včetně práv na publikaci a rozsahu díla. 

Honorář je v řádech desítek tisíc korun. 

V případě zájmu o tuto nabídku, je nutné být nejdřív registrovaný u nás v agentuře na https://www.promoterky.com/registrace. Po úspěšné jednorázové registraci k nám do agentury se stačí už pak vždy jen se přihlásit na akci – uveďte e-mail který jste použili při registraci a klikněte na „Potvrdit“. Platí pro tuto akci i další. Pro úspěšné dokončení přihlášení na akci, Vám do emailu vždy přijde email, že jste se na akci přihlásili, v emailu jen klikněte na link a tím je celý proces hotový. Pokud v emailu nepotvrdíte tuto přihlášku, neuvidíme Vás v systému, proto si prosím na to dávejte pozor. Po emailovém potvrzení vás uvidíme přihlášené na této akci. Pokud ještě registraci nemáte, je nejdříve nutné ji pro spolupráci s námi provést na https://www.promoterky.com/registrace.

Možnost dlouhodobější spolupráce. 

Pokud chcete být jako první informováni o našich nových nabídkách, nezapomeňte nás sledovat na Facebooku www.facebook.com/promoterky/- kde bude vždy uveřejněna nová nabídka.

Fotky a videa z akcí, můžete sledovat na našem instagramu www.instagram.com/Promoterky/

Přihlaste se na akci. V případě, že budete vybráni, budeme Vás sami kontaktovat. Sdělíme vám bližší informace a dohodneme se na osobní schůzce. Pokud se neozveme, bohužel jste vybrán/a nebyl/a, nezoufejte a zkuste další akci. Děkujeme moc za pochopení.

Těšíme se na spolupráci!

Promoterky.COM

Telefon: +420 777 534 000
E-mail: 
nabor@promoterky.com

Web: www.Promoterky.COM

 

 

Přihlaste se na akci

Následně Vám zašleme email s odkazem, pomocí kterého ještě jednou potvrdíš svůj zájem. Pozor, po každém přihlášení Ti pošleme email, který je třeba potvrdit předtím, než se budeš hlásit na další akci.

loading...