Hledáme instruktorky lyží/snowboard pro děti v ČR i zahraniční pro dospělé se zabavou

Česká Republika ID 1443

Shrnutí akce

Na zimní sezónu hledáme instruktork lyží - snowboard. Pro našeho  českého i za zahraničního  klienta poptáváme instruktory na Zimní sezónu 2020/2021 s mezinárodní licenci a zkušeností pro dospělé a odvahnou se svléknout!! Jedná se zábavnou věc pro dospelé pouze večer na soukromé akce,  přímo v areálech.

Popis akce

Jedna se: ČR / SK  - zahraniční Itálie, Rakousko, Francie ( bude dost záležet na COVID situaci)
Nabízený honorář je velmi vysoký.

Klient hradí náklady na ubytování. Stravu si hradíte sami ale za zaměstnanecké ceny. Práce na 2-3 hodiny denne večer. Jezdí se jedna až 2 jizdy dle počasí střídáte se zbytek jste v teple :)

Nunté mít dobré jezdecké zkušenosti na snowboardu nebo lyžích.

Není potřeba licence jezdíte jen pro zábavu mezi dospělými. 
V ČR a SK - CZ/SK + AJ nebo NJ. Další zěmě vzdy AJ plus ideálne další jazyk té dané zeme je ideální.

Reprezentativní vzhled - nutné mít u nás kvalitní profi fotografie v portfoliu a vyplněné všechny informace.

V případě zájmu o tuto nabídku, je nutné být nejdřív registrovaný u nás v agentuře na https://www.promoterky.com/registrace. Po úspěšné jednorázové registraci k nám do agentury se stačí už pak vždy jen se přihlásit na akci – uveďte e-mail který jste použili při registraci a klikněte na „Potvrdit“. Platí pro tuto akci i další. Pro úspěšné dokončení přihlášení na akci, Vám do emailu vždy přijde email, že jste se na akci přihlásili, v emailu jen klikněte na link a tím je celý proces hotový. Pokud v emailu nepotvrdíte tuto přihlášku, neuvidíme Vás v systému, proto si prosím na to dávejte pozor. Po emailovém potvrzení vás uvidíme přihlášené na této akci. Pokud ještě registraci nemáte, je nejdříve nutné ji pro spolupráci s námi provést na https://www.promoterky.com/registrace.

Pokud chcete být jako první informováni o našich nových nabídkách, nezapomeňte nás sledovat na Facebooku www.facebook.com/promoterky/- kde bude vždy uveřejněna nová nabídka.

Fotky a videa z akcí, můžete sledovat na našem instagramu www.instagram.com/Promoterky/

Přihlaste se na akci. V případě, že budete vybráni, budeme Vás sami kontaktovat. Sdělíme vám bližší informace a dohodneme se na osobní schůzce. Pokud se neozveme, bohužel jste vybrán/a nebyl/a, nezoufejte a zkuste další akci. Děkujeme moc za pochopení.

 

Promoterky.COM

Telefon: +420 777 534 000
E-mail:
nabor@promoterky.com
Web: www.Promoterky.COM
E-mail pro firmy na poptávku našich spolupracovníků na eventy: info@promoterky.com

 

Přihlaste se na akci

Následně Vám zašleme email s odkazem, pomocí kterého ještě jednou potvrdíš svůj zájem. Pozor, po každém přihlášení Ti pošleme email, který je třeba potvrdit předtím, než se budeš hlásit na další akci.

loading...