Asistentka k nám do týmu pouze Praha

Praha ID 1289

Shrnutí akce

Zajímalo by tě se podílet na organizaci našich na akcích po celé ČR a SK? Jsi organizačně schopná a máš ambice po škole jít dál? 

Popis akce

Do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici Asistentka. Jsi mladá, ambiciózní, plná pozitivní energie a chceš se podílet na rozvoji naší agentury? Zkrátka, nebojíš se ničeho a máš plno nápadů, které bys ráda realizovala?

Jsme mladý, dynamický a dravý kolektiv, který má vedle sebe rád usměvavé a optimisticky naladěné lidi, a to i ve chvílích, kdy jsme v presu a pod tlakem. Vždyt žijeme jen jednou, tak proč se v práci stresovat ????

Studuješ VŠ a hledáš brigádu, kde bys nerada trávila čas na jednom místě, ale vybrala si prostředí, které by ti pro práci vyhovovalo nejvíce, at už klid domova nebo naopak ruch některé pražské kavárny? Nebojíš se vyřídit hovor nebo odpovědět na email, a to nejen v čestině, ale i v cizím jazyce? V tomto případě preferujeme angličtinu a další jazyk je jen výhodou.

Myslíš si, ze máš dobré organizační schopnosti, jsi flexibilní, máš reprezentativní vzhled a dokážeš napsat např.jednoduchý inzerát, objednat letenky nebo vybrat dobré víno pro klienta?

Osobní setkání je pro nás velmi důležité a pokud nás zaujmeš, rádi si s tebou posedíme na kávě a vše probereme osobně. Své CV pošli na ‪prace@promoterky.com‬ do předmětu uveď Asistentka.

 

 

V případě zájmu o tuto nabídku, se stačí jen zaregistrovat  k nám do databáze. Za registraci od nás dostanete ještě 200 Kč jednorázový registační benefit který Vám vyplatíme po první uskutečněné akci. Výhoda registrace v naší databázi je ta, že velké společnosti a firmy, které nás poptávají na různé eventy, Vás mohou najít, jako vodného kandidáta na eventy které pro je organizujeme. Zvyšujete si tím šanci na velmi zajímavé nabídky. Navíc naše databáze je neveřejná, ctíme soukromí a profesionalitu, takže naši klienti jsou z rad prověřených firem. Nemusíte se tedy obávat o své soukromí, na kterém si velmi zakládáme. 

Těšíme se na spolupráci!


Promoterky.COM 


Telefon: +420 777 534 000
E-mail:
nabor@promoterky.com
Web: www.Promoterky.COM
E-mail pro firmy na poptávku našich spolupracovníků na eventy: info@promoterky.com


Pokud chcete byt jako první informováni o našich nových nabídkách, nezapomeňte nás sledovat na Facebooku www.facebook.com/promoterky/  - kde bude vždy uveřejněna nová nabídka. 

Fotky a videa z akcí, můžete sledovat na našem instagramu www.instagram.com/Promoterky/ 

Přihlaste se na akci. V případě že budete vybráni, budeme Vás sami kontaktovat. Sdělíme Vám bližší informace a dohodneme se na osobní schůzce. Pokud se neozveme, bohužel jste vybrán/a nebyl/a, nezoufejte a zkuste další akci. Děkujeme moc za pochopení. 

Přihlaste se na akci

Následně Vám zašleme email s odkazem, pomocí kterého ještě jednou potvrdíš svůj zájem. Pozor, po každém přihlášení Ti pošleme email, který je třeba potvrdit předtím, než se budeš hlásit na další akci.

loading...