Animátoři na jarní letní prázdniny

Česká Republika ID 1221

Shrnutí akce

Ještě nevíš, co budeš dělat o jarních či letních prázdninách a nějaká koruna navíc ???? by se ti hodila? Chceš práci, která je i zábavou? Tak pojď dělat animátora na naše akce ;) 

Promoterky.COM hledají  nové animátory! ???? Bav lidi a užij si zimu na horách. Termíny práce si vybíráš sám!
 

Popis akce

Promoterky.COM hledají  nové animátory! ???? Bav lidi a užij si zimu na horách. Termíny práce si vybíráš sám!

???? Aktuálně hledáme animátory hlavně na zimní animace - Pololetní a jarní prázdniny - Avšak nabízíme práci i v jiných lokalitách a po celý rok ?? - víkendové animace, školy a školky v přírodě, teambuildingy, Velikonoce, hlavní prázdniny v létě, atd...
 

V případě zájmu o tuto nabídku, prosím klikněte, přihlaste se na akci - uveďte e-mail který jste použili při registraci a klikněte na „Potvrdit“. Pro úspěšné dokončení Vám do emailu přijde email, že jste se na akci přihlásili, v emailu jen klikněte na link a tím je celý proces hotový. Pokud v emailu nepotvrdíte tuto přihlášku, neuvidíme Vás v systému, proto si prosím na to dávejte pozor. Po emailovém potvrzení vás uvidíme přihlášené na této akci. Pokud ještě registraci nemáte, je nejdříve nutné ji pro spolupráci s námi provést.

Těšíme se na spolupráci!

Promoterky.COM

Telefon: +420 777 534 000
E-mail: nabor@promoterky.com
Web: www.Promoterky.COM
E-mail pro firmy na poptávku našich spolupracovníků na eventy: info@promoterky.com

Pokud chcete být jako první informováni o našich nových nabídkách, nezapomeňte nás sledovat na Facebooku www.facebook.com/promoterky/ - kde bude vždy uveřejněna nová nabídka.

Fotky a videa z akcí, můžete sledovat na našem instagramu www.instagram.com/Promoterky/

Přihlaste se na akci. V případě, že budete vybráni, budeme Vás sami kontaktovat. Sdělíme vám bližší informace a dohodneme se na osobní schůzce. Pokud se neozveme, bohužel jste vybrán/a nebyl/a, nezoufejte a zkuste další akci. Děkujeme moc za pochopení.

Přihlaste se na akci

Následně Vám zašleme email s odkazem, pomocí kterého ještě jednou potvrdíš svůj zájem. Pozor, po každém přihlášení Ti pošleme email, který je třeba potvrdit předtím, než se budeš hlásit na další akci.

loading...